Побажання мамі з 8 березня

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Матусю моя !Вітаю тебе зі святом!!!Бажаю тобі щастя, сили і здоров'я ! Щоб твоя гарна усмішка  завжди всіх  зігрівала!  Щоб всі ми жили у згоді,як  ти  нас  учила.Я дуже сильно  тебе люблю! Твій син (або донька).
Гость
 Матусю моя !Вітаю тебе зі святом!!!Бажаю тобі щастя, сили і здоров'я ! Щоб твоя гарна усмішка  завжди всіх  зігрівала!  Щоб всі ми жили у згоді,як  ти  нас  учила.Я дуже сильно  тебе люблю!Твій син (або донька).