Побудувати трикутник за катетом і протилежним гострим кутом опис

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) відкласти кут, рівний даному протилежному гострому куту(стандартна задача) 2) відкласти від вершини побудованого кута відрізок, що дорівнює катету (стандартна задача) 3) через вершину відрізка, яяка не є вершиною кута провести перпендикулярну пряму(стандартна задача), вона перетне другу сторону побудованого кута у третій вершині потрібного трикутника