Побудуй речення,добираючи з четвертого стовпчика відповідний за змістом іменник.Став його в такій формі якої вимагає числівник.Утворені речення запиши.От стовпчик-----------------------------------------------------------------...

Побудуй речення,добираючи з четвертого стовпчика відповідний за змістом іменник.Став його в такій формі якої вимагає числівник.Утворені речення запиши. От стовпчик ------------------------------------------------------------------------------------------------------- Мама     купила  чотири  гриб Галинка    знайшла  п ять книжка Годинник   пробив  дванадцяту  гривня Сорочка  коштуэ  тридцять  година  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мама купила чотири книги Галинка знайшла п ять грибів Годинник пробив дванадцяту годину Сорочка коштує тридцять гривень