Побудуйте речення із таким зворотом 1) Скошені ниви 2) Освітлені місяцем 3) Накритий снігом 4) Виготовлені майстром

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Із вікна автомобіля було видно скошені ниви по обидва боки дороги. 2) Освітлені місяцем дерева одиноко стояли вночі. 3) Спортивний майдайчик був накритий снігом. 4) Усі вироби були виготовлені майстром вищої категорії.