Почему нам, живущим в 21 веке, важно знать культуру Возрождения? Даю 30 баллов, помогите пожалуйста. Буду благодарна.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Людям живущим у XXI ст. важливо знати культуру Відродження тому, що у цей період почала відроджуватися античність , періодом піднесення культури після "тисячолітнього занепаду" Середньовіччя .Стверджувалася велич людини , сила її розуму і творчих здібностей , наголошувалося на потребі цінувати людину за особисті заслуги ,а не за родовитість чи багатство , проголошувалося її високе покликання в земному житті . І тому нам важливо знати добу Відродження ,як люди можуть прийти в упадок після довгих віків розвитку , як суспільство може прийти до страху людини до людини .І тому нам потрібно пам'ятати ці важливі уроки історії.