Почему существование биосферы земли было бы невозможным без зеленых растений?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
    Рослини поглинають вуглекислий газ з повітря на світлі і виділяють кисень і деякі газоподібні речовини,які затримують пил і знищують шкідливі для здоров`я мікроби.Крім цього рослини збагачують повітря киснем,зменшуючи кількість вуглекислого газу.Кисень є необхідним компонентом для життя людей і тварин,життя на Землі без зелених рослин була б неможлива.     Значення рослин у природі та житті людини відіграє дуже велику роль у кругообігу мінеральних речовин,що забезпечує безперервне існування життя на Землі,неможливе без мінерального живлення.Тому що зелені рослини дають людям  їжу,сировину для промисловості,а також корма для сільськогосподарських тварин.