Почему у некоторых моллюсков кровь красная бесцветная или прозрачная?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Все залежить від того , іони якого металу входять у смоктав пігметна крові . Якщо це гемоглобін , то в його склад входить залізо - він червоний . Такий пігмент , по - моєму , у всіх хребетних . У багатьох комах в пігменті присутній цинк - тоді кров зелена . І третій варіант ( теж у когось з безхребетних ) - мідь . Тоді колір синюватий
Гость
У головоногих моллюсков цвет голубая!, темно голубая это те которые насыщены кислородом, Цвет любых моллюской зависит от его химического вещества , точнее, вещества отвечающего за перенос кислорода в крови