Почему здоровье человека считают непременным условием его эффективной жизнедеят

Почему здоровье человека считают непременным условием его эффективной жизнедеятельности
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тому що без здоров'я людина почуватися немічною і нікому непотрібною, в неї просто не вистачатиме сил для заняття улюбленою справою, а також для відпочинку. А без цього людина не почуватиметься щасливою і прагнутиме цього почуття іншим