Подані числівники запишіть словами і поєднайте з іменниками поданими в дужках 2(апельсин) 4(хлопець) 3(дівчата) 1/2(гектар) 586(учасник) 22(футболіст) 4(вікна-множ) 30(автомобіль) 2/4(аркуша) 7(лоша)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Два апельсина чотири хлопця троє дівчат одна друга гектара п'ятсот вісімдесят шість учасників двадцять два футболіста чотири вікна тридцять автомобілів сім лошат