Подані числівники запишіть словами й поєднайте з іменниками,поданими в дужках:2(апельсин),4(хлопець),3(дівчат),1/2(гектар),586(учасник),22(футболіст),4(вікна-множ.),30(автомобіль)2/4(аркуш),7(лоша).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дві апельсини чотири хлопця троє дівчат одна друга гектара пятсот вісімдемят шостий учасник двадцять другий футболіст чотири вікна тридцятий автомобіль дві четверті аркуша сьоме лоша