Подані фразеологізми замінити синонімами: море по коліна,попасти пальцем у небо,гратися з вогнем,замилювати очі???

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
море по коліна -нічого не страшно,(безстрашний)попасти пальцем у небо-сказати чи зробити що-небудь не до ладу, гратися з вогнем-про дуже небезпечний для самого себе вчинок, замилювати очі-обдурювати,ошукувати когось,показувати що-небуть у вигідному світлі