Подані іменники поставте в родовому і орудному відмінках однини. Чорнобиль, конкурент, інженер, експорт, конус, дециметр, принцип, екземпляр, Черемош, косинус, кабель, макет, вислів.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чорнобиля, Чорнобилем. Конкурента, конкурентом. Інженера, інженером. Експорту, експортом. Конуса, конусом.Дециметра, дециметром. Принципу, принципом.Екземпляра, екземпляром. Черемоша, Черемошем. Косинуса, косинусом. Кабеля, кабелем. Макета, макетом. Вислову, висловом.