Подані словосполучення поставте у формі Ор. в. однини. Запишіть їх у дві колонки залежно від того, які закінчення мають у іменники -ою, ею (єю). Геніальна думка, багата житниця, лагідна вдача, захоплюючі книги, нова пасіка, бур...

Подані словосполучення поставте у формі Ор. в. однини. Запишіть їх у дві колонки залежно від того, які закінчення мають у іменники -ою, ею (єю). Геніальна думка, багата житниця, лагідна вдача, захоплюючі книги, нова пасіка, бурхливі ріки, свіжа рілля, очищені площа прадавня межа, хитоа Одарка, бойова ескадрилья, міцна криця. В іменниках виписаних словосполучень підкресли претю від початку букву і прочитаєту відгадку до загадки " Коло ями сидять хлопці (діди) з киями" Будь ласка допоможіть мені треба це на завтра!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Геніальною думкою, захоплюючою книгою                                    багатою житницею,  новою пасікою,                                              лагідною вдачею,  бурхливою рікою,,                                         свіжою ріллею  хитрою Одаркою,                                          очищеною площею                                                                          прадавньою межею                                                                         бойовою ескадриллею,                                                                           міцною крицею  , Відгадка: МИСКА ТА ЛОЖКИ .