Подані словосполучення запишіть у формі орудного відмінка однини. Словосполучення, що є фразеологізмом, введіть до самостійно складеного речення.темна нічсвіжа паша гаряча каша шлунковий більнаша молодь осінній місяцьпорожня ду...

Подані словосполучення запишіть у формі орудного відмінка однини. Словосполучення, що є фразеологізмом, введіть до самостійно складеного речення. темна ніч свіжа паша  гаряча каша шлунковий біль наша молодь осінній місяць порожня душа найпомітніша вежа
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Темною ніччю -------------------- свіжою пашею гарячою кашею шлунковим болем нашою молоддю осіннім місяцем порожньою душею найпомітнішою вежею