Подані сполучення слів спробуй замінити одним словом. сильний вітер-??????????? суха трава-????????? весняний розлив річки-????????? З одного із сполучень скласти речення і візначити в ньому головні і другорядні члени речення?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сильний вітер - буревій; весняний розлив річки - повінь; суха трава - сіно;   На полі залишилась суха трава.   ГОЛОВНІ ЧЛЕНИ РЕЧЕННЯ  трава (що?) - підмет; залишилась (що зробила?) - присудок;    ДРУГОРЯДНІ ЧЛЕНИ РЕЧЕННЯ суха (яка?) - прикметник; на полі (де?) - обставини.