Подбери реплику . Could you lend me a pound? А I'm so sorry. Б)Thksa lot. В)Of course. Г)Yes,here you are

Гость
Could you lend me a pound - Не могли бы вы одолжить мне фунт Подходит B) Of course - конечно.