Подчеркнут слово в зависимости от того есть ли у тебя этот предмет поставь артикль а перед существительным там где это нужно прочитай 1 I have/ haven'haven't got ...gloves 2 I have/haven't got....watch 3 I have / haven'haven'...

Подчеркнут слово в зависимости от того есть ли у тебя этот предмет поставь артикль а перед существительным там где это нужно прочитай 1 I have/ haven'haven't got ...gloves 2 I have/haven't got....watch 3 I have / haven'haven't ...roller blades 4 I have/ haven't...camera 5 I have/haven't...mobile phone 6 have/haven't... CDs
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I have got gloves  I haven not got watch I have roller blades  I have camera I have mobile phone have cds
Гость
Нелвка от никоцм. Пацат кельвк