Подилить слова на склади для переносу. Зносити, звести, змишати, зчистити, злетити, збигати, зламати, стерти, сховати, сточити, сплести, сколихнув, склеити, схвалити.
Ответ(ы) на вопрос:
Зно-си-ти, зве-сти, змі-ша-ти, зчи-сти-ти, зле-ті-ти, збі-га-ти, зла-ма-ти, стер-ти, схо-ва-ти, сто-чи-ти, сплес-ти, ско-лих-нув, склей-іти, схва-ли-ти.
Зно-сити
Зве-сти
Зміша-ти
Зчи-стити
Зле-тіти
Збі-гати
Злама-ти
Сте-рти
Схо-вати
Сточи-ти
Спле-сти
Ско-лихнув
Скле-їти
Схвали-ти