Подружжя з нормальним слухом,у одного з яких пряме волосся,а в другого кучеряве,перша дитина народилася глухою,з прямим волоссям,друга-з нармальним слухом і кучерявим волоссям. Яка ймовірність народження глухих дітей із кучеря...

  Подружжя з нормальним слухом,у одного з яких пряме волосся,а в другого кучеряве,перша дитина народилася глухою,з прямим волоссям,друга-з нармальним слухом і кучерявим волоссям. Яка ймовірність народження глухих дітей із кучерявим волоссям,якщо відомо що ген кучерявого волосся домінує над прямим,а глухота- рецесивна ознака? Гени цих ознак містяться в різних парах хромосом.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
нехай А-кучеряве волосся а - пряме В- нормальний слух в - глухота звідси при схрещуванні ааВв х ААВв, нащадки першого покоління   АаВВ, АаВв, ааВВ, ааВв, АаВв,Аавв, ааВв, аавв ймовірність народження глухої дитини з кучерявим волосям 1/8, або 12%.