Подскажите план до твору Славко і Жако

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Гримкотливі поїзди. 2.Найбільший мрійник на світі. 3.День народження Славка. 4.Книжковий подарунок. 5.Цікаві факти про життя тварин. 6.Відпочинок у таборі. 7.Приїзд батька. 8.Попелястий папуга у подарунок. 9.Єдина розвага під час хвороби. 10.Жако — вірний друг Славка.
Гость
1. Гримкотливі поїздки 2. Найбільший мрійник у світі 3. День народження Славка 4. Книжковий подарунок 5. Цікаві факти про життя тварин 6. Відпочинок у таборі 7. Приїзд батька 8. Папуга в подарунок 9. Єдина розвага під час хвороби 10. Жако - вірний друг Славка!