Подскажите,пожалуйста. 1) У рамках якої кампанії була підготовлена процитована ?

Подскажите,пожалуйста. 1) У рамках якої кампанії була підготовлена процитована ??таття? "У зв'язку з шевченківськими днями низка газет надрукувала статті про Т.Г.Шевченка. Майже в усіх статтях Шевченка змальовують якось відірвано від дійсності. Коли ми показуємо визначного діяча минулого, святкуємо ювілеї, пов'язані з його іменем, завжди необхідно наголошувати на зв'язку минулого з дійсністю, вказувати на роль партії і тов.Сталіна "
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Контроль печатної продукції в Україні на час Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років.  11 березня 1945 року, робота цензорських інститутів з контролю друкованих творів протягом Великої Вітчизняної війни