Подставьте слова данные ниже за место многоточий. Помогите пожалуйста. Если можно то побыстрее. 10 баллов. -"Екі дос" әңгімесінде кімдер дос болыпты? - Қазықтың ... дос болыпты. -Екі достың біреуі қайда түседі? -Екі достың бір...

Подставьте слова данные ниже за место многоточий. Помогите пожалуйста. Если можно то побыстрее. 10 баллов. -"Екі дос" әңгімесінде кімдер дос болыпты? - Қазықтың ... дос болыпты. -Екі достың біреуі қайда түседі? -Екі достың біреуі ... қолына түседі. - Оның досы айырбақса не берем дейді? - Айырбасқа өзінің ... беремін дейді. -Жаудың қолбасы одан не сұрайды? -Екі ... сұрайды. -Жігіт оған келісті ме? -Иә, келісті. -Жаудың қолбасы неге куә болады? -Қайсарлық пен ... достыққа куә болады. Слова которые нужно вставить на место ... : Екі жауынгері, өмірін, көзін, жау, адал. Заранее спасибо!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
надеюсь что правильно