Поєднайте речення та їх види. 1.Морозно 2.Йдуть додом 3.Не плюй до криниці,бо схочеш водиці 4.Мороз А.називне Б.неозначено-особове В.безособове Г.узагальнено-особове Д.означено-особове
Ответ(ы) на вопрос:
1. В(Тому що головний член речення вираж. прислівником, особа тут взагалі не передбачена) 2.Д(Хоча тут і не вказано особо але йдуть(хто) вони 2 особа множини, це буде Означено-особове речення) 3. Г(Прислів'я частіше за все відносять до узагальнено-особових, бо це стосується усіх) 4.А (Підмет виражено іменником у Н.в)