Погите перевести, срочно. Его встретят в аэропорту студенты. Мне не поверят,что я сказал правду. Этот вопрос еще обсуждали, когда я покинул зал. О нем писали в прессе. Книга будет закончена к маю?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
His students are met at the airport. I don't believe that I'm telling the truth. This issue is still debated, when I left the room. We wrote about it in the press. The book will be finished by May?
Гость
His students are going to meet him at the airport. They won't(will not) believe me telling the truth.This question was discussed when I have left the gym. They write about him at the press. Так будет правильнее) а вообще зависит от темы которую вы проходите..