Поясніть значиня фразелогізмів із двома на вибір складіть речиня. водити за ніс, х

Поясніть значиня фразелогізмів із двома на вибір складіть речиня. водити за ніс, хоч око вийми, спустивши пантилику, на голках сидіти, облизня піймати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Обманювати 2. Зовсім нічого не видно. 3. Відвести від думки 4. Ризикувати 5. Повернутися ні з чим. Вона обвела мене за ніс, сказавши, що їй потрібна допомога. Ти сіла на голки, відпустивши її до батька.