Поиск результатов по фразе "прочитай і відгадай загадки.Спиши їх вставляючи прикметники,що в дужках,у потрібному відмінку.Познач закінчення"у сукенці(жовтий) пані розляглася на баштані.Гарно дівці(Білолиціий)у малиновій спідниц...
Поиск результатов по фразе "прочитай і відгадай загадки.Спиши їх вставляючи прикметники,що в дужках,у потрібному відмінку.Познач закінчення"у сукенці(жовтий) пані розляглася на баштані.Гарно дівці(Білолиціий)у малиновій спідниці,довгий ніс в (сирий) земельці,на землі ж лише косиці.
Ответ(ы) на вопрос:
у сукенці жовті(й) пані розляглася на баштані (осінь) гарно дівці білолиці(й) у малиновій спідниці,довгий нівс в сирій земельці, на землі лише ж косиці .
й-закінченя