Поллю грядку -полю грядку в нашому житті - в нашому житі. Скласти речення. Дякую!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Прокинувшись вранці, я вирішила, що спочатку поллю грядку, де мама посадила огірки. 2. Полю грядку і думаю, чого ж сонечко сьогодні таке спекотне. 3. У нашому житті часто трапляються пригоди, на які зовсім не сподіваєшся. 4. У нашому житі  розрослося повно яскравих польових квіточок.