Помоги написать 2 3 предложения на казахском языке на тему день фонтанов в Алмате

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2005 жылдан 25 мамырдың күні Алматы,  субұрқақтың күні деп белгіленеді.  осы күні, кешкі  сағат 9 қаланың барлық субұрқағы жұмыс істеуді бастайды, олар түсті прожекторлармен арайланады, ал халык,  олардың жанына  жиналады,    жазда  олардын жанында оте салқын,