Помогите!!!! 1.Як визначає Дон Кіхот мету своїх мандрів? а)робити добро,карати зло б)подивитись світ в)пошукати пригод г)погратися в лицаря 2.Хто не приймав участі у змові проти Гамлета? а)Офелія б)Полоній в)Гертруда г)Горац...

Помогите!!!! 1.Як визначає Дон Кіхот мету своїх мандрів? а)робити добро,карати зло б)подивитись світ в)пошукати пригод г)погратися в лицаря 2.Хто не приймав участі у змові проти Гамлета? а)Офелія б)Полоній в)Гертруда г)Горацій 3.Кому належать ці слова? "Звихнувся час...О доле зла моя ! Чому його направить мушу я?" а)батькові Гамлета б)Гамлету в)Горацію г)Лаерту Допоможіть будь ласка))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. г 2. вообще-то там никакого заговора не было  (может быть или а) или г)) 3. скорее всего б)