Помогите 2) Complete the words. e.g. h e a d p h o n e s 1 l _ _ t _ p 4 _ a d _ _t s 2 _ u t _ _ n 5 s_ b _ a _ _ n _ s 3 a _ s _ g _ m e _ _ 3) Match the words in Column A to the words in Column B. A B e.g. digital ...

Помогите 2) Complete the words. e.g. h e a d p h o n e s 1 l _ _ t _ p 4 _ a d _ _t s 2 _ u t _ _ n 5 s_ b _ a _ _ n _ s 3 a _ s _ g _ m e _ _ 3) Match the words in Column A to the words in Column B. A B e.g. digital C A dome 6 virtual ....... B car 7 mobile ....... C camera 8 flying....... D phone 9 MP3....... E pet 10 glass F player
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Трудно составить слова без текста урока.  6 virtual pet .7 mobile phone  8 flying car . 9 MP3 player.. 10 glass camera???