ПОМОГИТЕ!!! 40 БАЛЛОВ!!! НАПРИКЛАД: Низький - невисокий ЗАВДАННЯ: Ворожий - ... Брехливий - ... Поганий - ... Малий - ... Боязкий - ... Близький - ... Прихованний - ... СЛОВА ДО ЗАВДАННЯ ( Д О В I Д К А ) Недалекий, неприязни...

ПОМОГИТЕ!!! 40 БАЛЛОВ!!! НАПРИКЛАД: Низький - невисокий ЗАВДАННЯ: Ворожий - ... Брехливий - ... Поганий - ... Малий - ... Боязкий - ... Близький - ... Прихованний - ... СЛОВА ДО ЗАВДАННЯ ( Д О В I Д К А ) Недалекий, неприязний, непомiтний, недобрий, несмiливий, неправдивий, невеликий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ворожий - неприязний Брехливий - неправдивий Поганий - недобрий Малий - невеликий Боязкий - несмiливий Близький - недалекий Прихованний - непомiтний
Гость
Ворожий -- неприязний Брехливий -- неправдивий Поганий -- недобрий Малий -- невеликий Боязкий -- несмiливий Близький -- недалекий Прихованний -- непомiтний Надеюсь, что помог Вам