Помогите! Дам 25 баллов!1.Розподіліть слова на групи й запишіть:а)однозначні;б)багатозначні.Ручка,зірка,банкомат,медсестра,ноутбук,посіяти,журавель,крило,соловейко,теплий,перо,весна,помідор,ходити,корінь,підмет,Десна,корабель,х...

Помогите! Дам 25 баллов! 1.Розподіліть слова на групи й запишіть: а)однозначні; б)багатозначні. Ручка,зірка,банкомат,медсестра,ноутбук,посіяти,журавель,крило,соловейко,теплий,перо,весна,помідор,ходити,корінь,підмет,Десна,корабель,холодний. 2.З 1им багатозначним словом (на вибір)складіть 2 речення,у кожному з яких це слово вживалося б з іншим лексичним значенням.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Однозначні банкомат медсестра ноутбук соловейко теплий весна помідор підмет посіяти Десна корабель багатозначні ручка зірка журавель крило перо ходити корінь холодний Віяв холодний вітер. Його облило холодним потом.