Помогите ещё перевести текст с русского на казахский язык-Здравствуйте дорогая моя бабушка.Как твоё здоровье?Как твои дела?Я бы хотела тебе пожелать всего хорошего,счастья, здоровья. Ты у меня самая лучшая, красивая, нежная, ла...

Помогите ещё перевести текст с русского на казахский язык-Здравствуйте дорогая моя бабушка.Как твоё здоровье?Как твои дела?Я бы хотела тебе пожелать всего хорошего,счастья, здоровья. Ты у меня самая лучшая, красивая, нежная, ласковая, умная.Скоро я пойду на олимпиаду по казахскому языку, первого ноября.Ещё я получила грамоту по математике.Я очень сильно стараюсь, и хочу чтобы ты гордилась мной.Я соскучилась по тебе, и хотела бы скорее увидеть тебя.На каникулах я приеду к Вам. В пятом классе очень тяжело.Новые темы, новые события, но мне интересно. Я очень сильно люблю тебя.Моя любимая бабушка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сәлем менің қымбатты babushka.Kak денсаулық? Қалай? Мен сені барлық тілеймін жақсы, бақыт, денсаулық. Сіз Қабылданбаған Мен қазақ тілінде, мен matematike.Ya туралы хат өте қиын алды бірінші noyabrya.Eschё олимпиадасына барады, және менің ойымша, сіз мақтан mnoy.Ya болғым келеді, мейірімді, нәзік, әдемі, umnaya.Skoro менің ең жақсы боласыз және мен емес, мен сендерге келемін tebya.Na демалыс қараңыз еді. Бесінші сыныпта, өте tyazhelo.Novye тақырыптар, жаңа оқиғалар, бірақ мен білгім. Мен өте tebya.Moya сүйікті әжесі жақсы көремін.Sälem meniñ qımbattı babushka.Kak densawlıq? Qalay? Men seni barlıq tileymin jaqsı, baqıt, densawlıq. Siz Qabıldanbağan Men qazaq tilinde, men matematike.Ya twralı xat öte qïın aldı birinşi noyabrya.Eschyo olïmpïadasına baradı, jäne meniñ oyımşa, siz maqtan mnoy.Ya bolğım keledi, meyirimdi, näzik, ädemi, umnaya.Skoro meniñ eñ jaqsı bolasız jäne men emes, men senderge kelemin tebya.Na demalıs qarañız edi. Besinşi sınıpta, öte tyazhelo.Novye taqırıptar, jaña oqïğalar, biraq men bilgim. Men öte tebya.Moya süyikti äjesi jaqsı köremin.
Гость
Сәлеметсіз бе менің қымбатты әжем.Денсаулығыңыз қалай?Қалыңыз қалай?Сізге баржақсылықты тілеймін, бақыт, денсаулық.Жақында қазақ тілі пәнінен олимпиадаға барамын , бірінші қарашада.Және де мен математикадан грамота алдым.Мен өте қатты тырысамын,мақтан еткеніңізди қалаймын. Мен сізді  сағындым,сізді тезірек коргім келеді.Демалыс күндери сізге барамын. Бесінші сыныпта өте қиың. Жаңа тақырыптар, жаңа оқиғалар, бірақ маған қызықты. Мен сізди қатты жаксы көремин. Менің сүйікти әжем,