≤Помогите! help!≥Перевести и написать вопрос к предложению(диалог)-?...-Өзіне тән ерекшелгі- ішікті, шертпелі аспаптар тобына жатады.-?...-Домбыра тұтас ағаштан ойылып немесе құрап жасалады.-?...-Дауысы қоңыр, құлаққа жағымды.Т...

≤Помогите! help!≥ Перевести и написать вопрос к предложению(диалог) -?... -Өзіне тән ерекшелгі- ішікті, шертпелі аспаптар тобына жатады. -?... -Домбыра тұтас ағаштан ойылып немесе құрап жасалады. -?... -Дауысы қоңыр, құлаққа жағымды. Только не переводите через онлайн переводчик они все не точно переводят! Помогите!!!! Хотя бы за 1 день дайте ответы!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-домбыранын озине тан ерекшеликтери кандай? -домбыра калай жасалады? -домбыранын дыбысы?