Помогите как читается по английски?пожалуйста !!!! The sun was hot, It rained a lot, Huge dinosaur walked on the EARTH. this dinosaur had a small head, this dinosaur had a long neck it didn eat meat, it ate leaves. it couldn ru...

Помогите как читается по английски?пожалуйста !!!! The sun was hot, It rained a lot, Huge dinosaur walked on the EARTH. this dinosaur had a small head, this dinosaur had a long neck it didn eat meat, it ate leaves. it couldn run fast. it lived in the past.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вьэ сан вос хат, ит рэйнд а лот, хюдж диносоу вокид он вьэ эф. виз диносау хэд а смол хед, виз диносау хэд а лон нэк ит диднт ит мит, ит эйт лиивс. ит куднт ран фаст. ит ливд ин вьэ паст.