Коли Катруся розв'язана 5 стовпчиків прикладів , по 3 у кожному, їй залишилося розв'язати ще 7 прикладів. Скільки всього прикладів мала розв 'язати Катруся ? Напишите пожалуйста с условием.Буду очень благодарна. Заранее спасибо.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
потрібно розв*язати - ? розв*язала - ? 5ст по 3пр залишилось - 7 пр 1. 5*3=15 прикладів ров*язала 2. 15+7=22 приклади потрібно було розв*язати