Помогите как это читается все слова Humpty Dumpty sat on a wall.Humpty Dumpty had a great fall.All the king’s horses and all the king’s menCouldn’t put Humpty together again.

Помогите как это читается все слова Humpty Dumpty sat on a wall. Humpty Dumpty had a great fall. All the king’s horses and all the king’s men Couldn’t put Humpty together again.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хампи Дампи сэт он а вол. Ол зэ кинкс хосис энд ол зэ кинкс мен. Хампи Дампи хэд э грэт фол. Куднт пут Хампи тогеве эген.
Гость
Хампти Дампти сэт он э вол. Хампти Дампти хэд э грэт фол. Ол зэ кингс хосес энд ол зэ кингс мэн Кудент пат Хампти тугэзэ эгэин.