Помогите Хвалився дід (ріпка), яка виросла велика-превелика. Прибігла баба з (онучка) і (киця) йому допомагати. А пе­ сик прибіг із (мишка). Усі разом вирвали ріпку.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хвалився дід ріпкою, яка виросла велика-превелика.Прібігла баба з онучкою і кицей Йому допомагати. А песик прібіг Із ведмедиком. Усі разом вирвалі ріпку. Надеюсь, что помог Вам