Помогите .математика 4 класс.рожв'яжи задачу двома способами.від пристані вирушили одночасно в протилежних напрямках 2 катери .через 3години відстань між ними становила 168км.знайди швидкість руху другого катера,якщо швидкість ...

Помогите .математика 4 класс.рожв'яжи задачу двома способами.від пристані вирушили одночасно в протилежних напрямках 2 катери .через 3години відстань між ними становила 168км.знайди швидкість руху другого катера,якщо швидкість першого дорівнювала 25км/год.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 25 умножить на 3= 75(км) - проехал первый катер . 2) 168 отнять 75=93(км) - проехал второй катер . 3) 93 поделить на 3=31(км/год) - скорость второго катера . Ответ: 31 км/год                                   2 способ 1) 168 поделить на 3=56(км/год) - скорость 2 катеров. 2) 56 отнять 25=31 (км/год) - скорость второго катера Ответ: 31 км/год