Помогите. Математика ABCDA1B1C1D1- прямокутний паралелопіпед . Вказати кут рівний куту між : а) прямокутними AD I BB1б) прямою A1B1 і площиною ABCв) вказати кут між прямими B1D I CC1 і знайти його значення.

Помогите. Математика ABCDA1B1C1D1- прямокутний паралелопіпед . Вказати кут рівний куту між : а) прямокутними AD I BB1 б) прямою A1B1 і площиною ABC в) вказати кут між прямими B1D I CC1 і знайти його значення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А че сам решить не смог