Помогите мне нужно 10 кратких пословиц на казахском языке на любую тему пожалуста помогите зарание спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Жаманнан жарты аяқ ас қалады. 2)Аз сөйлеп,көп істе 3)Көп сөз - көмір, аз сөз- алтын 4)Еңбек- түбі береке 5)Ел құлағы- елу 6) Тіл- қылыштан да өткір 7) Өнер алды- қызыл тіл 8)Асыл-тастан,ақыл- жастан