Помогите мне пожалуйста)вот сначала идет так"У веснянім буянні біліли сади,цвіли бузина і калина.)а дальше я не знаю помогите пожалуйста мне очень ...

Помогите мне пожалуйста)вот сначала идет так"У веснянім буянні біліли сади,цвіли бузина і калина.)а дальше я не знаю помогите пожалуйста мне очень ...помогите мне пожалуйста)вот сначала идет так"У веснянім буянні біліли сади,цвіли бузина і калина.)а дальше я не знаю помогите пожалуйста мне очень срочно надо(())
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У веснянім буянні біліли сади. Цвіли бузина та калина, мов шапками снігу понакривались. Сяяла білим цвітом журлива черемха. Хоч зазвичай усі ті кущі й дерева не цвітуть ніколи в один і той самий день, але тієї весни вони чомусь цвіли разом. Пелюстки весняних квітів України білою метелицею вихорились над землею. Усе навколо світилось і сяяло.