Помогите мне  пожайлуста написать сочинение на украинском языке на тему "Мені можно довіряти"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мені можна довіряти потопу що я не розповім нікому секрет, ні скажу таємницю ніякої кращої подруги, я виконаю будь-яку справу без призмотра, я не буду говорити секретне слово, будівля, лист, таємницю навіть своїм родичам і не буду я ніколи говорити таємницю або таємницю.