Помогите мне с каз. у меня тут нужно составить предложение из этих слов.       1. бөлінеді ,көңіл, көп ,мәдениетке, тұрмыстағы.       2. сақтаныздар, тазалық, балалар.       3.тәрбиелейді, еңбек, балалар, бойында, сезімін, жауа...

Помогите мне с каз. у меня тут нужно составить предложение из этих слов.        1. бөлінеді ,көңіл, көп ,мәдениетке, тұрмыстағы.        2. сақтаныздар, тазалық, балалар.        3.тәрбиелейді, еңбек, балалар, бойында, сезімін, жауапкершілік.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
көңілтұрмыстағы мәдениетке көп көңіл  бөлінеді  . тазалык сактаныздар балалар . енбек балалар бойында жауапкершылык сезымын тарбилейды только казахскими буквами напиши