Помогите мне сочинить небольшой рассказ (в 5предложений можно больше) на казахском языке на тему "Подарок другу" за ранее спасибо
Ответ(ы) на вопрос:
Туған күн – бұл деген керемет мереке. Бұл күні бәрі саған көптеген, әр түрлі сыйлықтар сыйлайды. Сыйлықтардың түрлері көп. Ең жақсы сыйлық ол – кітап. Мен сыйлықтарды сыйлауды және алуды жақсы көремін.