Помогите на составить 4 предложения на казахском со словами кыс кун суык аяз боран кар ойна шангы шана перевод зима холодно снег мороз метель играй лыжный саней

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Қыс келді. Күн ерігіп шығып тұр. Далада суық. Біз далада қар ойнап тұрмыз. Дальше придумать не могу
Гость
Кыстын куни суык, боранды. Аяздын да ызгары сезиледи. Соган карамастан аулада шангымен сырганап ойнаган бала жетерликтей. Кыс мезгили осыменде кызыкты.