Помогите надо очень))))))               1.  Властивість вікна , значення якої змінюється перетягуванням меж.              2. Один з видів змінення взаємного розташування вікон після виконання команди з контекстного меню Панелі ...

Помогите надо очень))))))               1.  Властивість вікна , значення якої змінюється перетягуванням меж.              2. Один з видів змінення взаємного розташування вікон після виконання команди з контекстного меню Панелі завдань.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) размер 2)окна каскадом,отображать окна стопкой , отображать окна рядом