Помогите написать 5 казахских загадок на тему школьные принадлежности

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Қате жазып жаңылсаң Тазалайды ол барын сап.        /өшіргіш./ 2.Тілі жоқ өзінде, Сөзі бар ізінде.    /қаламсап./ 3..Ішінде толып жатқан қазынасы бар, Қорек қып пайдаланар тамам халық.        /кітап./ 4.Оқушыға күнде еріп , Жүрген не ? /күнделік./ 5.Сансыз ойлар бетінде, Сайрап жатыр бар тілде, Керекпін мен әр күнде, Өшпейді бір әрпім де.   /кітап,/