Помогите написать эссе на тему "чистый воздух залог здоровья" на казахском языке 5-10 предложений

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Таза ауа ол өте жақсы. Себебі ауасыз адамның десаулығы нашарлайды. Адам ауасыз өмір сүре алмайды. Біз ауаны ластамай жүру керекпіз. Ауаны ластайтың ол : зауыт, фабрикалар , машиналар , және т.б.  Ауаны ластамасақ өзімізге де жақсы болады.