Помогите написать шыгарма про носерде и про жанбырлы кун Пожалусто!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кун куркуреди.Аспанга кара булттар уйлип,жаркын турган куннин козин ап-сатте жауып тастады.Айнала тунере тусти.Ашуга булыккан аспан,жанбырды бастап кетти.Жанбырдын ири тамшылары жерге тусип,жан-жакты тысырлата тусти.Мени умытпандар дегендей,аспаннан алсин -алсин найзагай урып кояды.(